Celiulitas ir kovos su juo instrukcija

Labai daug moterų ir merginų susiduria su šiuo nepageidautinu reiškiniu. Tai niekaip nesusiję su jūsų kompleksija. Kartais ir liesos merginos būna paveiktos šios problemos. Kaip gi atsikratyti celiulito, nesilankant į brangius salonus su brangiomis procedūromis, kurios ne visoms moterims tinka?

Pagrindinė kovos prieš celiulitą priemonė – anticeliulitinis masažas. Kad pasiekti norimo rezultato, reikia atlikti mažiausiai 8 – 10 procedūrų, priklausomai nuo išsivysčiusios celiulito stadijos.

Tik nereikia manyti, kad anticeliulitinis masažas, atliekamas namuose, bus žymiai lengvesnis, nei atliekamas salone. Čia taip pat yra savos taisyklės, kurias pamiršus, norimo rezultato nepasieksite:

 1. Jeigu yra varikozė ar širdies ligos, jums geriau susirasti kitą būdą, kovai prieš celiulitą.
 2. Masažo judesiai turi eiti nuo apačios į viršų.
 3. Prieš masažą raumenims reikia padaryti apšilimą ir atpalaiduoti juos nuo įtempimo. Rankos taip pat turi būti šiltos.
 4. Masažo tempas turi didėti; tai yra – pradėti reikia lėtai ir palaipsniui greitėti.
 5. Masažo laikas turi trukti apie pusvalandį. Pačią procedūrą jūs turite atlikti, mažiausiai, kartą į savaitę.

Jeigu naudojatės masažiniu šepečiu;

 1. Jis turi būti kažkiek drėgnokas; panašiai kaip oda.
 2. Nemasažuokite toje vietoje, kur oda sudirgusi.
 3. Geriausias laikas, masažuojant šepečiu – laikas prieš miegą.

Masažas kovoje prieš celiulitą

Celiulitas
Celiulitas

Kiekvienai merginai celiulitas išsivysto skirtingose vietose. Priklausomai nuo jūsų probleminių vietų, reikia naudoti skirtingus masažo veiksmus:

 1. Celiulitas ant sėdmenų, šlaunų ir pilvo. Reikia suspausti rodomąjį ir didįjį pirštus taip, kad tarp jų susidarytų trikampis. Toliau reikia jais spausti problemines vietas ir slinkti didžiųjų pirštų link. Po tuo juos reikia slinkti aukštyn.
 2. Celiulitas ant pilvo, šlaunų ir ant vidinių rankų pusių. Reikia odos zoną apimti tarp nykščio ir kitų pirštų ir glausti pirštus, slenkant iš apačios į viršų. Turi gautis savotiškos žnyplės. Svarbu, nepersistengti su judesių intensyvumu.
 3. Celiulitas ant kelių, sėdmenų ir šlaunų. Reikia sukamaisiais judesiais masažuoti celiulito paveiktas vietas pirštais, suspaustais tiesiai vienas su kitu.
 4. Celiulitas ant pilvo, šlaunų ir sėdmenų. Suspauskite kumščius ir, naudojant jėgą, braukite per odą nuo apačios iki viršaus, o po to – atgal. Tik nepamirškite panaudoti jėgos. Šio veiksmo metu, jūs turite jausti probleminėje zonoje šilumą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *