Kaip numesti 10 kilogramų svorio, per mėnesį: trys patikrintos dietos
Autorius: Dietologija.lt

Kaip numesti 10 kilogramų svorio, per mėnesį: trys patikrintos dietos

Tik sveika moteris gali būti iš tikro – graži. Tačiau daugelis, pažiūrėjusios į save veidrodyje, stveriasi už galvos. Ar ne laikas sulieknėti?

Kokie požymiai parodo, kad laikas lieknėti?

  1. Po valgio jaučiate glebumą ir norisi prigulti, reiškia, jums reikia atsistoti ant svarstyklių ir sužinoti, kiek kilogramų virš normos surinkote.
  2. Jums sukasi galva, jūs jaučiate šiokį tokį dusulį? Pasitarkite su dietologu ir pagalvokite, ar teisingai maitinatės. O gal jums reikia pakeisti režimą?
  3. Vakarieniaukite ne vėliau 18 val. Neteisingai maitinantis, greitu laiku, pas jus išryškės „apelsininė žievelė“ ant šlaunų ir antsvoris.
  4. Atsikratyti per mėnesį 10 kilogramų įmanoma. Tačiau reikia parinkti teisingą dietą, sudaryti fizinių pratimų kompleksą. Ir svarbiausia, pozityviai tam nusiteikti. Siūlome kelias dietas, dėka kurių, per mėnesį numesite 10 – 12 kilogramų.

Dieta Nr 1. Jums teks susitaikyti dėl dviejų neatidėliotinų dalykų: apriboti suvalgomo maisto kiekį ir pakeisti mitybos režimą. Prieš priimant dietą, reikia išsivalyti žarnyną nuo šlakų ir toksinų. Pradedant nuo pirmosios savaitės, iš raciono pašalinamas riebus, aštrus ir stipriai sūdytas maistas. Pusryčiai – reikalas šventas. Tegul tai bus avižinė košė, jogurtas, liesa vištiena. Pašalinkite iš raciono makaroninius, keptus ir riebius patiekalus. Garnyrui vartokite grikių arba ryžių košes. Pietums ruoškite skystąsias sriubas, daržoves. Jokių pyragaičių ir saldumynų. Vakarienei geriau suvalgyti kriaušę, obuolį ar išgerti stiklinę kefyro. Sultys turi būti tik šviežios.

Dieta Nr 2. Ryžių dieta. Jos laikytis reikia 30 dienų. Viso mėnesio bėgyje, garnyrui naudokite tik ryžius. Galima vartoti žuvį, virtą vištieną ar troškintas daržoves. Negalima dėti daug prieskonių ir padažų. Ši dieta geba numesti kas 7 dienas, iki 5 kg svorio. Be to, ryžiai puikiai išveda iš organizmo didelį kiekį cholesterolio, šlakų ir riebalų perteklių. Ši dieta gali būti naudojama ne tik lieknėjimui, bet ir žarnyno valymui. Ryžių dietos metu, gerkite tiktais vandenį ar žaliąją arbatą. Kartu su vandeniu iš organizmo šalinami šlakai ir toksinai.

Dieta Nr 3. Jei jūs pasirinkote japonišką dietą, reikia laikytis eilės taisyklių:

  1. Valgykite daugiau žalių vaisių ir daržovių. Nereikia jų kepti ir troškinti.
  2. Sumažinkite savo maisto davinį dvigubai.
  3. Stenkitės gaminti patiekalų tiek, kad nelikti jų rytdienai.
  4. Daugiau gerkite vandens. Vietoje kavos, stipriųjų arbatų su cukrumi, gerkite žaliąją arbatą. Baltą duoną pakeiskite juoda, rupia duona arba į ryžių paplotėlius. Kaip galima, daugiau valgykite žuvies, vaisių ir daržovių. Maistą reikia labai kruopščiai sukramtyti ir mėgautis kiekvienu kąsneliu. Apart teisingos dietos, jums reiks užsiimti fiziniais pratimais, sportu.

Jei dieta nepadeda, teks imtis liposakcijos. Kiekviena dieta – stresas organizmui. Prieš priimant kokią nors dietą, pasikonsultuokite su gydytoju. Atlikite tyrimus ir sužinokite ar nepakenks dieta organizmui. Po to, kai pabaigsite dietą, jums vis vien reiks riboti maisto kiekius. Kitaip – buvę kilogramai būtinai sugrįš, ir dažnai – su kaupu.

  • Autorius: Dietologija.lt
  • 17 kovo, 2017