Kaip sulieknėti makaronų pagalba arba kokie produktų deriniai naudingi figūrai

Mes sudarėme naudingiausių produktų derinių, galėsiančių pagreitinti metabolizmą ir lieknėjimo procesą, sąrašą.
Ir taip, kol už lango dar ne vasara, turime laiko lieknėjimui. Žinoma, galima marinti save badu ar valgyti vien baltyminius produktus – ir tai, ir tai – duoda efektą. Tačiau mes siūlome alternatyvų sprendimą, kuris iš tikro veikia be badavimo: derinkite vartojamus produktus tarpusavy teisingai ir rezultatas neprivers ilgai laukti. O maloniausia visoje šioje istorijoje, kad net ir makaronai šiame procese gali padėti.

Mėsa su šviežiomis daržovėmis

Tai ne tik skanu, bet ir naudinga. Visi žinome, kad mėsa ilgai virškinama, prisotindama mūsų organizmą energija. Dažnai tai panašu į rūgimą, būtent todėl, mėsą geriau vartoti su daržovėmis; beje, idealu būtų, jei pirmiau daržovės, o po to mėsa.

Kaip sulieknėti makaronų pagalba
Kaip numesti svorio


Makaronai su raudonąja žuvimi

Žuvies sudėtyje gausu naudingųjų riebiųjų rūgščių Omega – 3 ir Omega – 6.Derinant su kietųjų kviečių makaronais, jūs ne tik atsikratysite kilogramų, bet ir pagerinsite savo atmintį bei savijautą.

Jogurtas su obuoliais

Būtent toks šių produktų derinys, super efektyvus, nes puikiai valo organizmą nuo šlakų bei toksinų. Šių dviejų produktų pagalba, karts nuo karto, galima surengti sau iškrovos dienas.

Bulvės, derinyje su varške

Čia kalba eina apie keptas bulves orkaitėje; keptos keptuvėje ant aliejaus ar taukų, gali tik pakenkti jūsų figūrai. Šis dviejų produktų derinys padės geriau įsisavinti baltymus ir pagreitinti medžiagų apykaitą.

Žalioji arbata su citrina

Tikriausiai, esate girdėję, kad žalioji arbata – puikiausias antioksidantas, o jeigu dar pridėti citriną, kurioje daug vitamino C, efektas kelis kartus padidėja, nes vitaminas C, taip pat galingas antioksidantas.

Kukurūzai su pupelėmis

Kukurūzai labai naudingi raumenims, o jaunų pupelių sudėtyje, daug augalinių baltymų, kurie, raumeninio audinio formavimo, pagrindas. Būtent todėl, toks maisto derinys, vienas populiariausių tarp sportininkų, vartojamas po treniruotės.
Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *