Lieknėjimas su kukurūzų koše

Kukurūzų dieta – puikus variantas tiems, kurie nori greitai numesti kelis kilogramus svorio. Esmė tame, kad kukurūzai turi gerų riebalus deginančių savybių. Jei tiksliai vykdyti kukurūzinės dietos reikalavimų, tai per savaitę galima atsikratyti apie 4 kilogramais. Šią dietą rekomenduojama naudoti ne dažniau, kaip vieną kartą į mėnesi. Pagrindinis šios dietos reikalavimas – gausus paprasto, negazuoto vandens gėrimas.

Šios dietos esmė – kukurūzų kruopų košė. Šio augalo grūduose esama fermentų, kurie skaido riebalus, patenkančius į žarnyną. Rezultatas, pasiektas kukurūzinės dietos metodu, gana ilgai išsilaiko. Šios dietos dėka, svoris greitai nukrenta, organizmas praturtėja vitaminais ir mineralais, esančiais kukurūzuose. Vartojant kukurūzus, žmogaus ląstelės greičiau atsinaujina, pagreitėja medžiagų apykaita ir pagerėja virškinimas.

Sveika kukurūzų košių dieta

Lieknėjimas su kukurūzų koše
Lieknėjimas su kukurūzų koše

Žinoma, kukurūzinį lieknėjimą galima organizuoti ir ištisus metus, tačiau patogiausias laikas – vasara. Švieži kukurūzai veiksmingiausi. Būtent tuo metu, visos naudingos medžiagos, esančio kukurūzuose, lengviausiai įsisavinamos, o dėl to, ir rezultatai lengviau pasiekiami. Į dieną reikia suvalgyti apie 700 g šio produkto. Prie jų, neribotais kiekiais gali būti valgomos šviežios daržovės, vei žalumynai. Taip pat galima valgyti vaisius, tik tuos, kurių sudėtyje nedaug cukraus. Draudžiami produktai – mėsa ir žuvis. Kaip jau buvo minėta, gausiai turi būti vartojamas paprastas, negazuotas vanduo. Jo suvartoti reikia ne mažiau 2 litrų per parą.

Tuo atveju, kai norisi priimti kukurūzinę dietą ne sezono metu, šviežius grūdus galima pakeisti kukurūzinėmis kruopomis ir virti košes. Košės verdamos be cukraus. Tačiau geriausia kukurūzinė dieta – vasara; juo labiau, kad vasarą dažniau tenka pademonstruoti savo liekną figūrą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *