Produktai, kurie padeda lieknėti be dietų

Dietologai sudarė TOP sąrašą produktų, kurie padeda lieknėti be dietų
Specialistai pataria įtraukti į savo racioną tam tikrus produktus – ir dieta bus nereikalinga.

Alyvuogės.

Į jų sudėtį įeina sąlyginai didelis kiekis polonesočiųjų riebiųjų rūgščių. Būtent, šios rūgštys, kelis kartus pagreitina medžiagų apykaitą ir ilgam išlaiko soties jausmą. O ko reikia dar, norint sulieknėti? Suvalgyti jų reikia 10 vienetų į dieną.

Neriebi žuvis.

Nesunku suvokti, kad liesa žuvis, mažai kaloringa, kas labiausiai tenkina lieknėjančius. Ir prie to, žuvis savo mėsoje turi ir daugybę kitų naudingų medžiagų, kurių taip reikia lieknėjimui.

Kalakutiena.

Kalakutiena pasižymi geru virškinamumu, greitu perdirbimu organizme ir greitu įsisavinimu. Kitaip sakant – greičiau prisisotini ir nelieka perdirbimo atliekų. O tai reiškia, kad pilve nebus sunkumo ir nebus sutrikdytas virškinimas. O be to, kalakutiena nėra alergiška, ko nepasakysi apie vištieną.

Kaip numesti svorio be dietų

lieknėti be dietų
Dietologai sudarė TOP sąrašą produktų, kurie padeda lieknėti be dietų

Visos kopūstų rūšys.

Visos kopūstų rūšys (o jų nemažai) – tai didelis kiekis fosforo, vitaminų, kalcio ir mineralinių druskų. Kopūstai stabilizuoja kraujo krešėjimą ir stabdo cholesterolio gamybą. Dėka esančių skaidulinių medžiagų, gerina žarnyno veiklą ir ilgam palaiko soties jausmą. Kopūstai labai žemo kaloringumo, dėl ko skatina lieknėjimą.

Agurkai.

95 proc. agurko – skysčiai, beje strūktūrizuoti. Dėka unikalios savo struktūros, šie skysčiai puikiai išveda šlakus ir toksinus, ir virškinamojo trakto. Tokio išsivalymo dėka, geriau įsisavinamas maistas, o prisisotinimo procesas – greitėja. Be to, agurkai puikiai naikina patinimus, aptekimus, dėka gero gebėjimo šalinti iš organizmo skysčius ir normalizuoja vandens – druskos balansą organizme.

Žalieji žirneliai.

Žalieji žirneliai turi minimalų kalorijų kiekį, bet puikiai numalšina alkį. Ląsteliena, esanti žirnelių sudėtyje, stimuliuoja žarnyno veiklą ir šalina toksinus. Tačiau, norint žaliuosius žirnelius vartoti, kaip lieknėjimo priemonę, juos reikia vartoti šviežius arba, bent, užšaldytus, nes konservuotuose žirneliuose, apie 95 proc. naudingų medžiagų jau dingę.

Raudonieji burokėliai.

Burokėliai sugeba tonizuoti visą organizmą, kaip visumą. Ląsteliena ir pektinai, gausiai esantys burokėlių sudėtyje, aktyviai šalina iš virškinamojo trakto susikaupusius šlakus ir toksinus. Lieknėjant – raudonieji burokėliai – produktas nepamainomas. Net jeigu vieną patiekalą per dieną, pakeisti virtais burokėliais, protingas organizmas labai greitai pradės šalinti nereikalingus kilogramus.

Paprika.

Paprika turtinga visu naudingų medžiagų kompleksu, kuris, tarytum iš naujo paleidžia medžiagų apykaitą. Be to, paprika pakelia imunitetą ir pagerina kitų produktų, patekusių į skrandį, kartu su paprika, virškinamumą.

Šparagai.

Šparagai sveikas produktas, gebantis gydyti daugelį negalavimų. Žinoma, skonis jų savotiškas ir ne kiekvienas žmogus gali prie to priprasti. Tačiau nauda organizmui – titaniška; tame tarpe – radikalus organizmo valymas nuo susikaupusių šlakų.

Alyvuogių aliejus.

Alyvuogių aliejuje daug kalorijų. Bet jis puikiai įsisavinamas organizmo ir jam atneša daug naudos. Apart organizmo valymo, alyvuogių aliejus atjaunina odą, plaukus ir nagus. Ypatingai jis bus naudingas toms merginoms, kurios vis kankina save dietomis ir badavimais, ir negali pasiekti norimo rezultato.

Ananasai.

Ananasai, nepaisant visuomenės nuomonės, riebalų neskaido. Tačiau jie labai gerai numuša apetitą. Ir dar, po gausios vakarienės, riekelė ananaso, su stikline sulčių, padės atsikratyti sunkumo skrandyje ir įtakos greitesnį kitų maisto medžiagų įsisavinimą.

Arbata.

Arbata, nepriklausomai nuo spalvos, pasireiškia ypatingomis gydomosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Iš lieknėjimo taško žiūrint, ne visai akivaizdu, kad ji tam padeda, kažkaip tvirtina mokslininkai. Žinoma, jei prieš vakarienę išgerti du puodelis arbatos, tai vakarienės dozė, bus dviejų puodelių apimtimi, mažesnė. Beje, šis efektas laikinas ir nelabai patikimas.

Vanduo.

Vanduo reikalingas kiekvienam žmogui – ar jis lieknėjantis, ar jis gyvena įprastą gyvenimą. Suaugęs žmogus turi išgerti apie du litrus vandens kasdien. Į tą kiekį kiti gėrimai, kaip sultys, sriubos, arbatos ir kava – neįeina. Įdomu, kaip merginos – anoreksikės, susitvarko su alkio jausmu – 8 stiklinės vandens, ir apetitas prapuola. Na, iki ligos savęs privesti nereikia. Bet normalus skysčių kiekis, apetitą turėtų pamalšinti.

Kruopų vertinimas lieknėjimui

Kruopų vertinimas lieknėjimui … Bet ypač dominančio metančius svorį , nes turi daug skaidulinių medžiagų, kurios padeda išvalyti organizmą.

Kokią dietą geriau pasirinkti, lieknėjant?

Dieta lieknėjimui, turi būti apskaičiuota taip, kad per dieną, žmogus gautų ne … Vanduo padeda išvesti iš organizmo toksinus ir dalinai palaikyti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *