Obuolių actas lieknėjimui
Autorius: Dietologija.lt

Obuolių actas lieknėjimui

Šiandien yra daugybė riebalų deginimo priemonių, padedančių numesti nereikalingą svorį. Viena iš jų yra obuolių actas.

Paruošti obuolių actą lieknėjimui pakankamai lengva.

Obuolius kruopščiai nuplaukite šaltu vandeniu, tada pamerkite juos 1-2 valandoms. Paruoštus vaisius smulkiai supjaustykite, žievelės nulupti nereikia, pašalinkite tik sėklas. Supjaustytus obuolius sudėkite į puodą ir užpilkite karštu vandeniu, maždaug 80 laipsnių temperatūros. Reikia, kad vanduo apsemtų vaisius 2 centimetrais. Įdėkite cukraus, gerai išmaišykite. Uždenkite indą su marle ar rankšluosčiu, paliekant erdvę orui.

Padėkite puodą į tamsią vietą 10-12 dienų. Obuoliai turi per šį laiką fermentuotis. Po dviejų savaičių, perkoškite turinį į kitą indą. Atsargiai supilkite į butelius, palikdami vietos (apie 4 cm iki butelio viršaus) dėl fermentacijos proceso. Padėkite juos šiltoje vietoje dar 10-14 dienų. Po to obuolių actą galima vartoti. Laikyti jį reikia sandariai uždarytuose stiklainiuose ar buteliuose vėsioje tamsioje vietoje.

Gerti priemonę su tikslu numesti svorio, paimkite 2 šaukštus obuolių acto ir sumaišykite su 250 ml. filtruoto vandens arba juodosios arbatos. Cukraus pridėti nereikia, galima įdėti pagal skonį cinamono arba medaus.

Norint pasiekti efektyvių svorio netekimo rezultatų, gerkite gėrimą tris kartus per dieną, 30 minučių prieš valgį. Obuolių acto vartojimas padidina bendrą kūno tonusą, dėl apsivalymo proceso.

Taip pat reikia gerti daug vandens, kasdien daryti fizinius pratimus.

  • Autorius: Dietologija.lt
  • 12 birželio, 2017