Produktai, nuo kurių sunku priaugti svorio

Masinio lieknėjimo laiku, paprastai laikomas pavasaris, nes būtent tada daugelis pradeda ruošti kūną paplūdimio sezonui. Bet tai nereiškia, kad likusį laiką visi žmonės sutartinai bando aptekti taukais. Progų, numesti porą kilogramųfdieta nemažai – artėjantis gimtadienis, svarbus renginys arba artėjantys Naujieji Metai. Jeigu Jūs kaip tik dabar pradedate karą su antsvoriu, tada Jums pravers sužinoti apie produktus, nuo kurių sunku priaugti svorio, jeigu juos vartosite saikingai.

Morkos

Nuo pat vaikystės Jums buvo sakoma, kad morkos naudingos regėjimui. Bet tai ne paskutinė patraukli savybė. Pavyzdžiui, 100 g nevirtų morkų – yra tik 32 kalorijos. Dar šis šakniavaisis yra žinomas savo antioksidaciniu poveikiu, kas ne tik lieknėjančiam, bet ir bet kokiam organizmui yra naudinga.

Plius, morkos gali būti įtrauktos į geriausių maisto produktų sąrašą, kuriame gausu ląstelienos. Šis faktas negali nedžiuginti sveikos mitybos šalininkų. Ląsteliena padeda virškinimui, padeda pašalinti kenksmingas medžiagas ir toksinus iš organizmo. Įtraukus į savo meniu, turtingą ja,  morką, Jūs ilgiau išliksite sotūs.

Jūs nenorite būti panašūs triušį grauždami morką? Tada išsispauskite iš jos sultis. Taip ji praras minimalų kiekį naudingų savybių.

Produktai padedantys sulieknėti

Natūralūs maisto produktai
Produktai padedantys sulieknėti

Kopūstai

Nesąmoningai rutuliosime iš dalies kiškio temą toliau, nes kopūstai taip pat įeina į produktų sąrašą, nuo kurių sunku priaugti svorio. Beje jie geri bet kokio pavidalo. Taigi, 100 g baltagūžių kopūstų tik 27 kalorijos, kiniškuose – 16, o brokoliuose – 28.

Puiki premija – didelis rinkinys vitaminų, kurie svarbūs žmonėmis. Šiame sąraše, vitaminas A, C, B1, B2, B3, B6, K ir vitaminas U (taip, taip yra ir toks). Be to, manoma, kad kopūstų sultys taip pat padeda numesti svorio.

Citrusiniai

Būtų gerai palepinti save  kažkuo skaniau, nei daržovės, pavyzdžiui, vaisiais. Nedaug kalorijų yra citrusiniuose vaisiuose. Bet sutelkime dėmesį į daugiau ar mažiau saldžius, nes valgyti rūgščią citriną, toli gražu, ne visiems džiaugsmas. Suvalgėte 100 g mandarinų ar apelsinų – gavote 40 kalorijų, greipfrutų – 35.

Beje, po citrusinio užkandžio Jūsų organizmas papildys ne tik vitamino C atsargas. Su apelsino ar mandarino skiltele Jūs „suvalgysite“ dar ir pora miligramų vitaminų A ir E, cinko ir seleno. Visi jie padės Jums pagerinti savo sveikatą po peršalimo. Svarbiausia prisiminkite, valgyti pernelyg daug citrusinių vaisių nereikėtų – nes gali staiga pasireikš alergija.

Kefyras

Negalite įsivaizduoti gyvenimo be rūgštus pieno produktų? Tada nebūtina jų atsisakyti, tiesiog pasirinkite tuos, kurie gali pasigirti mažesniu riebalų kiekiu. Pavyzdžiui, vieno procento 100 g kefyro yra 40 kalorijų.

Kefyras – puikus laktobacilos ir prebiotikų šaltinis, apie kuriuos mes dažnai girdime iš reklamos. Jie turi teigiamą poveikį virškinimui ir dar padeda absorbuoti ląstelieną – taigi  prisivalgę morkų, nepamirškite tą dieną ir apie kefyrą.

Žalia arbata

Daugelį iš mūsų beveik pavergė kava. Mes ja pradedame savo dieną ir išgeriame dar pora puodelių per dieną, kad išlaikytume savo žvalumą. Bet jeigu Jūs norite išgerti ko nors mažiau kaloringo, prisiminkite seną gerą arbatą. 100 ml juodos arba žaliosios arbatos lapų yra tik 3-5 kalorijos. Bet su šaukšteliu cukraus kalorijos iš karto padidėja 30-čia.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *