TOP – penketukas produktų, skirtų iškrovos dienoms
Autorius: Dietologija.lt

TOP – penketukas produktų, skirtų iškrovos dienoms

Iškrovos dienai geriau pasirinkti tokį produktą, kuris normaliai įsisavinamas ir priimtinas jūsų skoniui.

  1. Kefyras. „Kefyrinė“ diena padės sulieknėti 1 – 2 kilogramais ir sureguliuoti virškinamojo trakto darbą. Šią dieną reikia išgerti apie 2 l kefyro, per 6 – 7 kartus. Prie kefyro, galima atsigerti tik vandens, o ne jokių kitokių gėrimų.
  2. Ryžiai. Laukiniai rudieji ryžiai padeda pašalinti šlakus ir numalšina alkio jausmą. Šią dieną galima suvalgyti neribotą kiekį virtų ryžių. Taip pat galima išgerti litrą kefyro ir suvalgyti kelis obuolius. Nepamirškite gerti švaraus vandens.
  3. Obuoliai. Obuoliai aprūpina organizmą vitaminais, pašalina šlakus ir padeda sumažinti cholesterolio lygį. Iškrovos dieną, pajutus alkį, suvalgomas vienas obuolys; ir taip iki sekančio alkio pojūčio. Taip pat tą dieną rekomenduojama išgerti ne mažiau 1,5 l švaraus vandens.
    Iškrovos diena
  1. Grikiai. Grikiai – jodo ir svarbių mikroelementų šaltinis. Verdant, daugelis naudingų medžiagų išgaruoja, todėl geriausiai juos užplikyti. Tam reikia iš vakaro užpilti grikius verdančiu vandeniu ir uždaryti dangčiu. Šimtui gramų grikių, reikia 200 ml verdančio vandens. Ryte košė bus paruošta. Dieną, kas 2 – 2,5 valandas, reikia suvalgyti porciją košės, be druskos ir kitų prieskonių.
  2. Agurkai. Agurkas – dietiškiausia daržovė, turinti beveik nulinį kalorijų kiekį ir daug skysčių. Iškrovos dieną reikia suvalgyti apie 2 kg agurkų, per 5 – 7 kartus. Jei alkis vis dėl to kamuoja – prie agurkinio valgiaraščio galima pridėti du virtus kiaušinius.

Svarbu:
– Kiekvieną iškrovos dieną reikia išgerti ne mažiau 1,5 l švaraus vandens;
– Geriau vengti druskos ir kitų prieskonių;
Pasitarti su gydytoju, jei yra virškinamojo trakto sutrikimų.

  • Autorius: Dietologija.lt
  • 4 lapkričio, 2016