Keturi riebūs produktai, iš tikro, padeda lieknėti
Autorius: Dietologija.lt

Keturi riebūs produktai, iš tikro, padeda lieknėti

Iš tikrųjų, ne visi riebūs produktai daro įtaką svorio prieaugiui. Kai kurie jų veikia net atvirkščiai, suteikdami naudos jūsų sveikatai ir figūrai.

Avokadas

Šis produktas skaitomas vienu riebiausių pasaulyje. Būtent, dėka riebalų, esančių jo sudėtyje, jis tokio nuostabaus skonio. Bet, kas įdomiausia, avokado riebalai stabilizuoja gliukozės lygį kraujyje, kas labai svarbu lieknėjimo procesams.

Avokadas -taisyklinga mityba padeda lieknėti.

Lašiša

Tai itin riebi žuvis, kurios mėsos sudėtyje daug vitamino A ir Omega rūgščių. Žinoma, jų reikia organizmui, kad degintų riebalus. Bet lašiša prisotina organizmą naudingomis medžiagomis ilgam laikui, kas taip pat įtakoja lieknėjimą.

Alyvuogių aliejus

Šis aliejus turi savo sudėtyje Omega – 9 amino rūgščių, kurios padeda greitinti medžiagų apykaitą, mažinti apetitą ir gerinti odos būklę. Dažniau dėkite alyvuogių aliejaus į salotas ir būkite tikros, kad jis atneš tik naudos.

Sūris

Sūris – tai puikus kalcio šaltinis, o kalcis organizmui reikalingas plaukų, nagų grožiui, kaulų, dantų stiprumui ir kitiems teigiamiems medžiagų apykaitos procesams. Taip, sūryje daug riebalų, tačiau dėka savo aromato ir skonio, jo neįmanoma per daug suvalgyti. Sūris ilgam prisotina organizmą ir žmogui padeda tenkintis jo valgymu.

  • Autorius: Dietologija.lt
  • 31 sausio, 2018