Vištienos krūtinėlės dietų variantai

Vištienos krūtinėlė yra dažnai pasirenkama pagrindiniu dietų ingredientu. Ją itin myli ir vertina kultūristai. Ir nenuostabu – šimtas gramų šio produkto turi trisdešimt gramų baltymų! Todėl dietą vištienos krūtinėlės pagrindu neabejotinai galima priskirti prie baltyminio ir subalansuoto maisto, padedančio greitai numesti svorio. Pagrindinis dietos komponentas jums neleis badauti, o kūnas tuo pat metu gaus jam būtinų vitaminų.
Žinoma, yra daug vištienos dietų variantų. Peržvelgsime septynių ir dvidešimt vienos dienos dietą.

Septynių dienų vištienos krūtinėlės dieta

Taigi laikantis šio dietos varianto per parą vartosite nuo 1200 iki 1900 kalorijų. Šią savaitę galite drąsiai valgyti krūtinėlę be odos, nesaldžius vaisius, nekrakmolingas daržoves, lengvas salotas ir kruopas (išskyrus manų kruopas ir baltuosius ryžius). Vištienos krūtinėlė gali būti virta garuose ar vandenyje, kepta.
Per dieną yra būtinai išgerkite du litrus vandens. Beje, čia netgi leidžiama kasdien išgerti stiklinę sauso vyno!
Kaip matote, jums nereikės badauti. Bet tuo pačiu metu rezultatas jus pradžiugins – porą kilogramų per savaitę jūs tikrai numesite be didesnių pastangų!

Vištienos krūtinėlės dieta

Vištienos krūtinėlės dieta
Vištienos krūtinėlė

Dvidešimt vienos dienos dieta

Čia dienos maisto kiekis yra pusė kilogramo daržovių, du šimtai gramų vištienos file ir košės, taip pat du nesaldūs vaisiai. Visa tai reikia suvalgyti per keturis valgymus.
Vienas iš šios dietos privalumų, kad maisto gaminimui nereikia sugaišti daug laiko. Vištiena paruošiama greitai, o krūtinėlė – tuo labiau! Tokia dieta gali sustiprinti imuninę sistemą, ji tinka cukrinio diabeto, podagros, artrito prevencijai. Krūtinėlė gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį.

Bet trūkumų ji taip pat turi. Pirmosiomis dienomis jūsų fizinis aktyvumas smarkiai sumažės. Galimas didelis energijos sumažėjimas, pasikartojantis trumpalaikis galvos svaigimas. Reikia pažymėti, kad tokie simptomai paprastai lydi visas mažai angliavandenių ir daug baltymų turinčias dietas.

Bet jei dėl didelio baltymų kiekio sutriktų virškinimas, dietą nedelsiant nutraukite. Ir nepamirškite pasikonsultuoti su gydytoju!Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *