Žalieji kokteiliai: kodėl jais pusryčiauja žinomi modeliai?

Pastaraisiais metais neįtikėtinai išpopuliarėjo žalieji kokteiliai, kadangi jie gaminami iš žalių vaisių ir daržovių bei itin turtingi naudingomis maistinėmis medžiagomis. Pasakojame, kodėl žinomiausi super modeliai renkasi šiuos gėrimus pusryčiams.

Žalieji kokteiliai jau seniai užkariavo populiarumą tarpe tų, kurie krupščiai prižiūri savo figūrą bei rūpinasi sveikata. Garsiausios TOP modeliai – Žizel Bundhen, Miranda Kerri, Karli Kloss ir Dautchen Kruz, ne kartą pasakojo savo interviu, kad būtent šiuo gėrimu, pradea savo dieną.
Žalieji kokteiliai
Žalieji kokteiliai, kas yra aišku iš pavadinimo, pagrinde, gaminami iš šviežių, žalių vaisių ir daržovių, kuriuos galima maišyti įvairiai ir kiekvieną rytą gauti vis kitokį skonį. Dėk į kokteilį kivi, avokadą, agurką, špinatus, įvairių rūšių kopūstus ir visokius žalumynus.

Pavyzdžiui, Miranda Keri, labai mėgsta gaminti kokteilius iš agurkų, špinatų ir kopūstų, o Žizel Bundhen, deda į kokteilį agurką, obuolį, citriną ir lapinių daržovių. Tad, išsirink savo mėgiamiausius ingredientus, ir pirmyn – gaminkis sveikus ir skanius pusryčius. Visiems žinoma, kad vaisiai bei daržovės, ypatingai sveiki produktai organizmui – jie praturtina jį vitaminais, būtinais mineralais ir ląsteliena. Taip pat į žaliuosius kokteilius rekomenduojama pridėti ir daug įvairiausių žalumynų: arugula, špinatus, baziliką, kenzą, petražolių ir lapines salotas. Žalumynai pakelia hemoglobino lygį, išvalys žarnyną ir normalizuos skrandižo darbą, padės išvalyti kepenis, pagerins veido spalvą ir priduos masę budrumo.

Žalieji kokteiliai lėtina ląstelių senėjimo procesus, pagerina širdies – kraujagyslių sistemos darbą ir net pagerina regėjimą. Reguliariai vartojant, nagai tampa lygūs ir stiprūs, rečiau slenka plaukai, o ir lieknėti – žymiai lengviau, vartojant žaliuosius kokteilius, nes jie numalšina potraukį saldumynams. Kaip matai, žaliųjų kokteilių nauda, neginčyjama, o tai reiškia, kad verta sau išsirinkti keletą žaliųjų kokteilių, pagal savo skonį.

Žaliasis kokteilis iš kivio ir špinatų

Žalieji kokteiliai

Pradžiai, nuplauk pora pundelių špinatų ir juos pradžiovink. Po to nuimk kivio ir banano žieveles ir smulkiai supjaustyk. Sudėk visus ingredientus į blenderį ir gerai išplak. Sotūs pusryčiai paruošti.

Žaliosios citrinos ir obuolio kokteilis

Žalieji kokteiliai

Nuplauk žaliąją citriną, nuimk odelę ir išimk kauliukus, atskirk minkštimą. Tą patį padaryk ir su obuoliu – supjaustyk jį smulkiais gabalėliais. Viską sudėk į smulkintuvą ir plak, kol gausi vienalytę masę.

Žaliasis kokteilis iš banano ir kivi

Žalieji kokteiliai

Išsirink prinokusį ir saldų bananą, nuvalyk odelę ir smulkiai supjaustyk skiltelėmis. Po to nuvalyk ir supjaustyk kivį. Viską išplak blenderiu, dadėk šiek tiek špinatų ir dar kartą gerai išplak, kad nebeliktų gumulėlių.

Gerti žaliuosius kokteilius reikia atskirai nuo valgio arba geriausiai – vartoti kaip pusryčius. Pabandyk iš pradžių tokius pusryčius du kart į savaitę, o vėliau, palaipsniui, įvesk žaliąjį kokteilį į kasdieninį racioną.


Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *